PROGRAM PARTNERSKI DLA DIETETYKÓW, LEKARZY I SPECJALISTÓW DS. ŻYWIENIA

Dołącz do grona najlepszych specjalistów!

Jeśli jesteś dietetykiem, lekarzem lub specjalistą ds. żywienia a w swoim gabinecie spotykasz się z Pacjentami wymagającymi zastosowania najnowszych metod diagnostycznych – ta oferta jest dla Ciebie!

Jeśli każdego dnia jako dietetyk, lekarz czy specjalista ds. żywienia spotykasz się z pacjentami, którzy borykają się z takimi chorobami i zaburzeniami jak m.in. alergie, nietolerancje pokarmowe, zespół jelita nadwrażliwego, choroby autoimmunizacyjne, otyłość czy nawracające i infekcje. Od teraz możesz zapewnić swoim pacjentom dostęp do najnowszych usług medycznych i kompleksowej opieki jednych z najlepszych specjalistów w Polsce a sobie zapewnić dodatkowe wsparcie lub gotowe rozwiązania w pracy z pacjentem.

DO KOGO KIEROWANY JEST PROGRAM?

  • Dla dietetyków, chcących oferować swoim pacjentom najnowocześniejszą diagnostykę nadwrażliwości pokarmowych, zaburzeń mikroflory jelitowej oraz OAP- Profil Kwasów organicznych w moczu.
  • Dla lekarzy dla których konwencjonalne metody leczenia nie są wystarczające.
  • Dla dietetyków którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem jednych z najlepszych specjalistów w Polsce.
  • Dla dietetyków i lekarzy którzy szukają pomysłu na wyróżnienie się na rynku.

CO ZAWIERA PAKIET WSPÓŁPRACY Z VITAIMMUN

  • Możliwość korzystania z najnowocześniejszych metod diagnostycznych.

Alergia IgG/IgA- zależnaFoodScreen US Biotek jako jedyny ośrodek w Polsce zajmujemy się diagnostyką utajonych reakcji na pokarmy w typie IgG oraz IgA. Większość dostępnych na polskim rynku testów oznacza tylko nadwrażliwość IgG – zależną. Tymczasem za niepożądane reakcje na pokarmy równie często odpowiadać mogą przeciwciała IgA. Pełna diagnostyka opóźnionych reakcji pokarmowych powinna obejmować badanie przeciwciał IgA i IgG – zależnych, ponieważ obie nadwrażliwości pokarmowe mogą współwystępować lub też występować całkowicie niezależnie. Laboratorium przeprowadzające badanie posiada certyfikaty i akredytację najlepszych agencji i ośrodków akredytacji laboratoryjnej (COLA, CLIA, Washington Department of Health, CAP). Jest to gwarancją najwyższej jakości wszystkich wykonywanych testów laboratoryjnych.

Zaburzenia mikroflory jelitowej – w ramach usług MikrofloraScan/ MikrofloraScanPLUS otrzymujesz indywidualne zalecenia suplementacji pro i prebiotycznej, dostosowanej do zadeklarowanych objawów chorobowych pacjenta i opartej o dostępne piśmiennictwo naukowe oraz skan ekosystemu jelitowego (wybrane bakterie prozdrowotne, bakterie stymulujące odporność, bakterie potencjalnie chorobotwórcze oraz grzyby drożdżopodobne).Dodatkowo w ramach współpracy możesz dowolnie omawiać i konsultować wyniki pacjentów z naszymi specjalistami.

Profil Kwasów Organicznych (OAP)OAP to „metaboliczny odcisk palca” dostarczający informacje na temat tego, co dzieje się w naszym  organizmie z metabolicznego i żywieniowego punktu widzenia. W ramach badania ocenianych jest niemal 50 metabolitów, dzięki którym możliwa jest wnikliwa analiza prawidłowości wielu procesów zachodzących w naszym organizmie. Wynik badania wskaże ewentualne niedobory takich składników takich jak witaminy, minerały, kofaktory i szereg innych. W ramach badania otrzymujesz gotowy schemat suplementacji dla Pacjenta opracowany przez wiodących specjalistów na rynku w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe. W ramach współpracy możesz indywidualnie omówić przypadek pacjenta i konsultować otrzymany wynik z naszymi specjalistami.

  • Gotowe interpretacje i opisy wyników pacjentów

Jako nowatorski ośrodek zajmujący się nowoczesną diagnostyką medyczną przekażemy Ci gotowy schemat postępowania u pacjenta ze zdiagnozowanymi nadwrażliwościami pokarmowymi, zaburzeniami mikroflory jelitowej oraz nieprawidłowościami w badaniu OAP.
Każda suplementacja przygotowana jest w oparciu na najwyższej jakości preparaty dostępne na Polskim rynku – przebadane i sprawdzone!

Wynik nadwrażliwości pokarmowych zawiera schemat prowadzenia diety eliminacyjno-rotacyjnej uwzględniający czas prowadzenia diety oraz nasilenie reakcji.

  • Dostęp do najnowszej wiedzy

W ramach współpracy każdy partner otrzymuje: bezpłatne szkolenie wprowadzające, zniżki na szkolenia, warsztaty i konferencje organizowane przez Vitaimmun, możliwość konsultowania pacjentów ze specjalistami CM Vitaimmun oraz raz w miesiącu newsletter z najciekawszymi informacjami ze świata nauki.

  • Wynagrodzenie za polecane usługi

Przy współpracy każdy partner otrzymuje prowizje za polecenie badań. Zaznaczamy, iż w żaden sposób nie narzucamy minimalnej ilości kierowanych do nas pacjentów. To Ty decydujesz czy nasza diagnostyka i terapia może pomóc Twojemu pacjentowi.

  • Darmowe narzędzie promocji

Nasi pacjenci z całej Polski poszukują najlepszych specjalistów w ich okolicy- dołącz do nas i daj się odszukać !
W ramach współpracy stosujemy zasadę wzajemnej promocji (media społecznościowe, strona www, szkolenia) jak również współorganizujemy szkolenia i warsztaty z naszymi partnerami.

Rozpocznij współprace z Vitaimmun i dołącz do grona najlepszych specjalistów w Polsce !

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami –>

MIKROBIOTA DZIECKA, czyli probiotyki od pierwszych dni życia

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ: Jakie czynniki mają wpływ na kształtowanie mikroflory jelitowej dzieci. Jak stosowanie …

PROBIOTYKI GINEKOLOGICZNE – praktyczny przewodnik

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ: Jakie czynniki należą do głównych przyczyn nawracających infekcji układu moczowo-płciowego. …

Czy dieta ketogenna może wspomagać leczenie niektórych nowotworów?

W ostatnich latach naukowcy testują nową klasę leków przeciwnowotworowych, które celują w szlak sygnalizacji komórkowej …

Czy probiotyki mogą wpłynąć na wzrost gęstości mineralnej kości?

Powszechnie znany jest korzystny wpływ suplementacji probiotycznej na mikrobiotę przewodu pokarmowego człowieka. Opublikowane …

Diagnostyka czerniaka na podstawie badania krwi?

Czerniak najczęściej rozwija się w warstwie zewnętrznej skóry, która zawiera duże ilości komórek barwnikowych, czyli …

Czy dodatek do diety kakao/ciemnej czekolady może wspomóc redukcję nadmiernej masy ciała?

Opublikowany w 2018 r. przegląd systematyczny oraz metaanaliza wskazują, iż dodanie do diety 30 g kakao/gorzkiej czekolady …

Opinia dot. wpływu żywności i żywienia na mikrobiotę człowieka

Opinia dot. wpływu żywności i żywienia na mikrobiotę człowieka wypracowana przez Komitet Nauk o Żywności i Żywieniu …

Resweratrol jako element terapii cukrzycy typu 2?

Przewlekły stan zapalny o niskim stopniu nasilenia jest jednym z charakterystycznych elementów współwystępujących wraz …

Magnez niezbędnym pierwiastkiem dla prawidłowego wykorzystania witaminy D?

Powszechnie wiadomo, iż utrzymanie prawidłowego stężenia 25(OH)D3 w surowicy krwi jest jednym z podstawowych elementów …

Hiperglikemia a funkcjonowanie bariery jelita cienkiego

Prawidłowo funkcjonująca bariera jelitowa stanowi element chroniący organizm przed elementami potencjalnie szkodliwymi …

Czy zakażenie wirusem Epsteina-Barr może wpływać na rozwój określonych jednostek autoimmunizacyjnych?

Wirus Epsteina-Barr (EBV) jest jednym z najpowszechniej występujących wirusów wśród ludzi (dotyczyć może nawet do …

NIESWOISTE CHOROBY ZAPALNE JELIT

NIESWOISTE CHOROBY ZAPALNE JELIT – czy probiotyki mają znaczenie? Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ: Jaki jest mechanizm rozwoju …