ZANIM ZADZWONISZ ZAPOZNAJ SIĘ Z PODSTAWOWYMI INFORMACJAMI DOTYCZĄCYMI KONSULTACJI TELEFONICZNYCH

  • Specjaliści CM VitaImmun nie prowadzą zapisów na konsultacje telefoniczne. Codziennie z naszymi specjalistami próbuje skontaktować się bardzo duża liczba Pacjentów. Państwa problemy staramy się traktować indywidualnie i ze szczególną troską, co może niestety ograniczyć łatwość nawiązania połączenia. W pierwszej kolejności prosimy o zapoznanie się z materiałami zawierającymi odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Państwa pytania – (LINK)
  • Jeśli linia jest zajęta bądź połączenie jest odrzucane, prosimy o pozostawienie wiadomości sms z prośbą o nawiązanie kontaktu. W miarę możliwości czasowych nasi specjaliści postarają się do Państwa oddzwonić w tym samym dniu, nawet po ustalonych godzinach konsultacji.
  • Bezpłatne konsultacje telefoniczne nie dotyczą logistyki wykonania badań. Pytania o cennik, sposób zamówienia, pobrania czy wysyłki materiału oraz czasu oczekiwana na wyniki prosimy kierować wyłącznie do recepcji CM Vitaimmun pod nr stacjonarnymi (📞+ 48 61 8338694; 📞+ 48 61 8908344)
  • Prosimy również, aby Ci z Państwa, którzy chcą omówić wyniki badań wykonanych w CM Vitaimmun zapoznali się z nimi przed konsultacjami ze specjalistą. Jednocześnie przypominamy, iż wraz z wynikami badań otrzymali Państwo indywidualnie przygotowane zalecenia co do dalszego postępowania suplementacyjnego i dietetycznego.

Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i zapraszamy do kontaktu!

Pozdrawiamy

Zespół Vitaimmun