Konsultacje dietetyczne

mgr Małgorzata Drobczyńska – dietetyk, specjalista ds. żywienia

Dietetyk, specjalista ds. żywności i żywienia ze specjalizacją poradnictwo żywieniowe. Pasjonatka i orędownik zdrowego stylu życia uwzględniającego prawidłowe nawyki żywieniowe oraz regularną aktywność fizyczną. Wieloletni praktyk w stosowaniu diet eliminacyjnych nie tylko u pacjentów, ale również w swoim codziennym życiu. Na co dzień prowadzi konsultacje żywieniowe dla pacjentów z alergiami, nietolerancjami pokarmowymi oraz chorobami autoimmunologicznymi. Specjalizuje się w stosowaniu diet eliminacyjno – rotacyjnych oraz układania planów żywieniowych  z uwzględnieniem celowanej suplementacji probiotycznej u pacjentów z dysbiozą jelitową. W holistycznym podejściu do pacjenta, poza dietą i indywidualnie dopasowaną suplementacją zwraca szczególną uwagę na odpowiedni styl życia pacjentów uwzględniający sen, stres oraz aktywność fizyczną. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu probiotykoterapii oraz stosowania diet eliminacjyno-rotacyjnych w profilaktyce i leczeniu wybranych jednostek chorobowych. Regularnie uczestniczy w szkoleniach, konferencjach tematycznych i panelach dyskusyjnych podnosząc kwalifikacje i rozszerzając wiedzę.

e-mail: mdrobczynska@vitaimmun.pl

Bezpłatne konsultacje telefoniczne dla pacjentów

tel.: +48 604 281 633

Poniedziałek: 10:00-11:30

Wtorek: 12:00-13:30

Czwartek: 10:00-11:30

Umów się na wizytę w Centrum Medycznym Vitaimmun

tel.: + 48 61 833 86 94

tel.: + 48 61 890 83 44


Łukasz Sieńczewski - dietetyk, specjalista ds. żywienia

Absolwent dietetyki Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W trakcie studiów prowadził badania z zakresu suplementacji wybranymi środkami wspomagającymi przez osoby aktywne fizycznie. Aktualnie specjalizuje się głównie w tematyce diet eliminacyjno-rotacyjnych opracowywanych na podstawie testów nadwrażliwości pokarmowej IgE/ IgG/ IgA, w zaburzeniach mikroflory jelit i celowanej probiotykoteraii, w leczeniu żywieniowym i suplementacji u pacjentów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, miażdżycy, celiakii oraz wielu innych jednostkach chorobowych. Na co dzień zajmuje się ponadto żywieniem oraz suplementacją w chorobach autoimmunologicznych m. in. insulinooporności, reumatoidalnym zapaleniu stawów oraz Hashimoto. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu probiotykoterapii oraz stosowania diet eliminacjyno-rotacyjnych w profilaktyce i leczeniu wybranych chorób. Posiada certyfikat organizacji International Fitness & Aerobic Academy poziom IV z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Systematycznie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych ogólnopolskich szkoleniach i warsztatach z zakresu dietetyki ogólnej, suplementacji w sporcie, dietetyki klinicznej, chemii w żywności oraz diet stosowanych w chorobach metabolicznych. Doświadczenie zdobywał również biorąc udział w licznych zagranicznych szkoleniach (Kanada, Wielka Brytania) z zakresu Sport Nutrition, Child Nutrition oraz Personal Nutrition.

e-mail: lsienczewski@vitaimmun.pl


Bezpłatne konsultacje telefoniczne dla pacjentów

tel.: +48 882 405 274

Piątek: 10:00-11:30


Bezpłatne konsultacje telefoniczne dla nowych pacjentów

Formularz dotyczy pacjentów, którzy jeszcze nie skorzystali z oferty naszych badań.

Jeżeli jesteś już naszym pacjentem i chcesz skonsultować wyniki swoich badań, to poniżej znajdziesz informacje na temat numerów telefonów oraz dni bezpłatnych konsultacji z naszymi dietetykami.
Konsultację z dietetykiem można odbyć również w Centrum Medycznym Vitaimmun w Poznaniu po uprzednim umówieniu wizyty kontaktując się z recepcją.