Konsultacje biomedyczne

Dr n. biol. med. Patrycja Szachta

Stopień doktora nauk biologicznych uzyskała w trakcie studiów doktoranckich w Klinice Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Autorka licznych publikacji medycznych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz rozdziałów w monografiach naukowych. Dyrektor ds. naukowych w Centrum Medycznym Vitaimmun. Posiada wieloletnie praktyczne i teoretyczne doświadczenie z zakresu utajonych nadwrażliwości pokarmowych oraz zaburzeń mikroflory jelitowej.

e-mail: pszachta@vitaimmun.pl


Bezpłatne konsultacje telefoniczne dla pacjentów

ZANIM ZADZWONISZ ZAPOZNAJ SIĘ Z PODSTAWOWYMI INFORMACJAMI DOTYCZĄCYMI KONSULTACJI TELEFONICZNYCH

tel.: +48 606 950 225

Poniedziałek: 10:30-12:30

Środa: 10:30-12:30

Piątek: 10:30-12:30


Umów się na wizytę w Centrum Medycznym Vitaimmun

tel.: + 48 61 833 86 94

tel.: + 48 61 890 83 44


mgr inż. Dominika Jankowska-Opałka

Absolwentka poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego specjalizująca się w dziedzinie diagnostyki mikrobiologicznej i biotechnologii. W trakcie studiów prowadziła badania w zakresie wpływu prebiotyków na wzrost i rozwój bakterii probiotycznych. Aktualnie specjalizuje się w tematyce zaburzeń mikroflory jelitowej, celowanej probiotykoterapii oraz suplementacji wspomagającej odbudowę uszkodzonej bariery jelitowej. Autorka licznych artykułów naukowych z zakresu biotechnologii, biomedycyny i żywienia człowieka. Wykładowca na warsztatach i szkoleniach z zakresu probiotykoterapii oraz roli ekosystemu jelitowego w utrzymaniu zdrowia organizowanych dla lekarzy, dietetyków i pacjentów. Na co dzień pełni funkcje zastępcy Dyrektora ds. naukowych Centrum Medycznego Vitaimmun a ponadto koordynuje projekt Vitaimmun Pet.

e-mail: djankowska@vitaimmun.pl


Bezpłatne konsultacje telefoniczne dla pacjentów

ZANIM ZADZWONISZ ZAPOZNAJ SIĘ Z PODSTAWOWYMI INFORMACJAMI DOTYCZĄCYMI KONSULTACJI TELEFONICZNYCH

tel.: +48 668 142 837

Wtorek: 10:00-12:00

Czwartek: 10:00-12:00


Bezpłatne konsultacje telefoniczne dla nowych pacjentów

Formularz dotyczy pacjentów, którzy jeszcze nie skorzystali z oferty naszych badań.

Jeżeli jesteś już naszym pacjentem i chcesz skonsultować wyniki swoich badań, to powyżej znajdziesz informacje na temat numerów telefonów oraz dni bezpłatnych konsultacji biomedycznych z naszymi specjalistami.
Konsultację biomedyczną można odbyć również w Centrum Medycznym Vitaimmun w Poznaniu po uprzednim umówieniu wizyty kontaktując się z recepcją.