Konsultacje medyczne

Prof. dr hab. n. med Iwona Ignyś

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej  im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalista II stopnia w zakresie pediatrii i gastroenterologii. Wieloletni kierownik Pracowni Endoskopii Przewodu Pokarmowego I Katedry Pediatrii; Kliniki Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego (PTP), członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii Dziecięcej, Hepatologii i Żywienia oraz przewodniczącą Sekcji Endoskopii od 2004 roku. Jest ponadto członkiem Klubu Koloproktologii, Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i European Society of Pediatric Allergy and Clinical Immunology. Członek Założyciel Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią.

Wyróżniona licznymi nagrodami za pracę naukową. Jest autorką wielu publikacji medycznych, rozdziałów w podręcznikach i książkach oraz monografii naukowych.

lek med. Sebastian Małek

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.  W okresie od 1999 do 2000 roku asystent na Oddziale Kardiologii Saint Mary of Nazaret Hospital Center w Chicago.  W latach od 2001 do 2009 asystent w Centrum Endokrynologii Reprodukcji i Zaburzeń Płodności w Rush University Medical Center w Chicago - ośrodku wyspecjalizowanym w leczeniu kobiet z zaburzeniami hormonalnymi, niepłodnością i ciążą wysokiego ryzyka -  najstarszym tego typu centrum w Chicago.
Licencjonowany specjalista metabolic balance®.

Aktywny uczestnik licznych konferencji i sympozjów naukowych, między innymi: Obesity & Weight Management, Age Management Medicine, Midwest Reproductive Symposium.

Członek Polish-American Medical Society in Chicago, za działalność wyróżniony nagrodą specjalną w 2006 roku. Specjalizuje się w leczeniu otyłości i profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci.

dr Beata Pieczyńska

- doktor nauk biologicznych(genetyk), coach zdrowia, terapeuta holistyczny, specjalista Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z kilkunastoletnią praktyką, naturoterapeutka, masażystka, zielarka, specjalizuje się w ginekologii i pediatrii chińskiej oraz wspomaganiu procesów leczenia chorób nowotworowych, entuzjastka leczenia odpowiednią dietą.

Od wielu lat prowadzi prywatny gabinet w Poznaniu, jeździ z wykładami po całej Polsce i nie tylko, prowadzi autorskie warsztaty oczyszczające i wzmacniające organizm. Działa także społecznie- jest współzałożycielką i V-ce Prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Zdrowego Stylu Życia “Twoja Moc”.

www.beatapieczynska.pl

 

Przewód pokarmowy w zdrowiu i w chorobie

Szkolenie dla lekarzy, dietetyków, osób świadomych żywieniowo Pobierz wersję PDF – Przewód pokarmowy w zdrowiu …

Alergie i nietolerancje pokarmowe – diagnostyka, leczenie, perspektywy

Alergie i nietolerancje pokarmowe To co jemy w znacznym stopniu wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Alergia pokarmowa, …

Bezpłatne badania i probiotyki dla dzieci

Zapraszamy do udziału w badaniu naukowym dotyczącym wpływu napojów probiotycznych na łagodzenie objawów zaparć czynnościowych …

NOWE OBLICZE AUTYZMU

Zapraszamy na nowe szkolenie w Poznaniu na temat NOWE OBLICZE AUTYZMU. Grzyby, bakterie, pasożyty i nietolerancje pokarmowe …

Nowatorskie metody leczenia nadwagi i otyłości

Czy jesteście gotowi na największe żywieniowe wydarzenie tego roku? 22 października 2016; Multikino Złote Tarasy, Warszawa! …

Czy miewasz zaparcia, wzdęcia, gazy?

Może czujesz bulgotanie i przelewanie w brzuchu? A może jesteś kobietą która od wielu lat bezskutecznie walczy z infekcją …